5 sposobów na zarabianie online

Pomysł na biznes

W czasach covid-19 wszystko przenosi się do internetu szybciej niż wcześniej zakładano. Ku zdziwieniu wielu pracodawców i pracowników praca zdalna czy przeniesienie sprzedarzy do internetu okazało się nie takie straszne. Poniżej 5 przykładów jak możesz zacząć zarabiać w internecie.

Sprzedaż online:
Stwórz produkt i sprzedawaj go w sklepie internetowym, allegro lub portalach społecznościowych. Nie masz produktu? Możesz skorzystać z dropshippingu albo założyć np. sklep z nadrukami na koszulki (selino.pl, cupsell.pl)

Twórz wartościowy kontent:
Załóż bloga, podcast, kanał youtube lub profil na portalu społecznościowym. Twórz ciekawy, wartościowy dla innych kontent i zostań ekspertem w swojej dziedzinie. Zarabiaj na reklamach.

Kursy:
Znasz się na czymś bardzo dobrze? Jesteś dobry w jakiejś dziedzinie? Chcesz podzielić się swoją wiedzą? Stwórz kurs i go sprzedawaj.

Konsultacje:
Skorzystaj z takich aplikacji jak Zoom lub Skype i udzielaj porad oraz konsultacji online. Nie ważne w jakiej dziedzinie ważne że się na tym znasz i możesz komuś pomóc.

Nauczanie online:
Uczyłeś języka angielskiego, matematyki, programowania lub rysunku. A może chcesz zacząć uczyć innych? Możesz prowadzić lekcje online za pomocą np. Zoom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *