Pokój wściekłości

Pomysł na biznes

Bywają takie dni kiedy masz już wszystkiego dość. Poziom stresu przekroczył wszystkie normy a od złości ciśnienie próbuje rozsadzić Ci głowę od środka. Z trudem powstrzymujesz się żeby czymś nie rzucić albo nie rzucić się na kogoś z pięściami. Z nadzieją czekasz na koniec dnia licząc, że następny dzień będzie lepszy.

I choć kolejne dni mogą być mniej stresujące to negatywne emocje, które nie znalazły ujścia kumulują się w nas i mogą mieć zły wpływ na nasz stan zdrowia i relacje z innymi.

Dla wszystkich tych, którzy poszukują skutecznego sposobu na radzenie sobie ze złością powstały pokoje wściekłości.

Jak to działa? Wchodzisz do bezpiecznego, nadzorowanego pokoju z wieloma przedmiotami, które możesz zniszczyć. Zakładasz sprzęt ochronny od stóp do głów, kask ochronny, okulary, rękawiczki, kombinezon itp. Następnie wręczają ci broń taką jak młot kowalski, kij, kij golfowy lub inny przedmiot, którym może zniszczyć rzeczy w pokoju. Kiedy już będziesz gotowy, możesz uwolnić się od wszystkich swoich frustracji, niszcząc każdy przedmiot. Całe to doświadczenie ma na celu pomóc ci pogodzić się ze złością i odpowiednio ją rozładować. Z każdym uderzeniem powoli poczujesz uwalnianie się stresu z ciała i podnoszenie ciężaru z ramion.

Przykład:
sincitysmash.com

Zdjęcie: www.northamptonchron.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *