Plunjr – video czat z hydraulikiem

Inspiracje

Kiedy ogłoszono pandemię i zamknięto nas w domach jedni postanowili wykorzystać ten czas na zadbanie o swoje zdrowie czy edukację, inni zajęli się mieszkaniem, remontując je lub zmieniając wystrój, a jeszcze inni zderzyli się z problemami, którymi w normalnej sytuacji zająłby się ktoś inny. Nagle musieli nauczyć się naprawiać zlew lub wieszać szafkę bo dostęp do specjalistów został dość mocno ograniczony.

Dla tych co starają się ograniczyć kontakty z innymi do minimum cieknąca rura w łazience stała się dość dużym kłopotem. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia.

Plunjr to aplikacja skierowana do osób potrzebujących pomocy hydraulika. Jednak jej największą zaletą jest to, ze nie wymaga ona obecności specjalisty w domu klienta. Za pomocą video konferencji wybrany hydraulik powie nam jak krok po kroku naprawić usterkę. Dodatkowym atutem jest to ze aplikacja umożliwia zakup części, których możemy potrzebować.

Plunjr to ciekawy projekt odpowiadający na aktualną sytuację. Myślę, że można by pójść krok dalej i stworzyć taką aplikację, która udostępniałaby wszystkich dostępnych na rynku specjalistów. Co o tym sądzicie? A może już z takim projektem się spotkaliście?

Zdjęcie: trendhunter.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *